Instagram

Безкоштовна доставка в любе відділення "Нової пошти" при замовленні від 1400 грн


Дезінфекція; Стерилізація; Очищення

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 35 (всього 3 сторінок)

В інтернет-магазині Beautytrade представлені необхідні рідини, спреї та крафт-пакети, основне призначення яких - стерилізація манікюрних інструментів. Усі вони безпечні та допущені до роботи на підставі відповідності нормам безпеки.


Дезінфекція та стерилізація манікюрних інструментів

Приблизно 80% інфекцій передається через брудні руки. Тому правильне оброблення інструментів та рук – обов'язкова умова для захисту здоров'я як майстра, так і клієнта під час проведення манікюру та педикюру. Правильна стерилізація однаково важлива незалежно від того, працює майстер вдома чи салоні.

Процес обробки робочого місця має бути ініційований самим майстром та контролюватись керівником салону. Адже йдеться про захист від ВІЛ, гепатиту В, герпесу та інших смертельно небезпечних захворювань.


Стерилізація та дезінфекція – різні процеси

Обробка інструментів для манікюру включає кілька етапів для якісного проведення яких у нас в асортименті є все необхідне. Які пункти обов'язкові:

Механічна очистка за допомогою щітки – з інструменту видаляються шматочки шкіри, нігтів та пилу.

Дезінфекція – передстерилізаційний етап усунення хвороботворних вірусів та бактерій за допомогою дезінфікуючих розчинів.

Стерилізація – оскільки під час дезінфекції не забираються суперечки грибків та органічні рештки, проводиться повне знищення мікроорганізмів під високою температурою, тиском, УФ-випромінюванням.

Коли інструментарій майстра манікюру є ідеально чистим, його необхідно правильно зберігати. Обов'язково це робити в герметичних пакетах, щоб обробка манікюрного інструменту не була проведена даремно.


Засоби та методи для дезінфекції інструментів

При виборі засобу дезінфекції інструментів діє базове правило. Речовина повинна на 100% виконувати свою функцію і не негативно впливати на самі інструменти (будь-яке залізо піддається корозії). Не секрет, що багато в чому успіх, який матиме салон у клієнтів, залежить від якості інструментів, тому власники та приватні майстри прагнуть купувати гарні товари. Які кошти представлені на ринку:

хлоровмісні – вбивають наповал як мікробів, а й сталь, а які входять до складу феноли потрапляють у кровоносну систему клієнтів і співробітників;

четвертинні сполуки амонію – дбайливо впливають на метал, вбивають найпоширеніші мікроби, але серйозні віруси, як вірус сибірки не усунуть;

кварцові та ультрафіолетові стерилізатори - часто власники перукарень припускаються помилки і опромінюють тільки металеву частину, залишаючи рукоятки незаймані, але краще періодично кварцювати все приміщення;

автоклави для обробки парою та високим тиском – досить дороге обладнання, яке дозволити собі може не кожен салон, не кажучи вже про те, якщо майстер здійснює домашній прийом клієнтів.

Відмінною альтернативою є засоби, як Бланідас Актив. Продукт гідної якості дозволить зберегти життя інструментам та забезпечити гігієнічність. Концентрована речовина відмінно справляється із серйозними збудниками хвороб – різні види гепатиту, туберкульоз, свинячий та пташиний грип, ВІЛ. Знищує суперечки та грибки.

Коли дезінфекцію та стерилізацію інструментів проведено, не менш важливий етап – обробка рук. З цією метою підійде АХД 2000 Експрес. Цей засіб для дезінфекції не тільки вб'є всі шкідливі мікроби, а й збереже красу шкіри рук, захистить їхню відмінність від сухості.